Jsme mladá rakouská společnost s vynikajícím a angažovaným týmem což nám, společně s nezbytným know-how a zkušenostmi, umožňuje nalézat správná řešení pro každého zákazníka s garancí hladkého průběhu stavby.

Celkový přístup, zajištění optimální úrovně efektivních nákladů každého individuálního projektu, přímá spolupráce s našimi zákazníky jsou v popředí všeho co děláme. Pokud se ucházíme o projekt, nezvažujeme pouze možná technická řešení ve snaze nalézt to nejlepší, hned v počátku spolupráce se rovněž snažíme vyloučit jakékoliv nedorozumění a poskytujeme komplexní informace o nákladech. Jinými slovy řečeno, při spolupráci s našimi zákazníky usilujeme o maximální transparentnost.
Vzhledem k tomu, že práce s posuvným bedněním a zvedacím zařízením jdou ruku v ruce, využíváme ty nejmoderněnší softwarové metody řízení systému zvedání.

Budeme i nadále budovat tým zkušených pracovníků, kteří se dovedou přesně přizpůsobit potřebám a velikosti Vašeho specifického projektu a kteří ho bezvadně připravý a provedou s využitím nejmodernějších pracovních metod a postupů.